Tkaniny všeho druhu pro nejrůznější účely

Do sortimentu technických tkanin je možné zařadit nejrůznější produkty. Od režných pláten, přes Trapuntino, Lutrasil až po různé druhy speciálních tkanin v podobě produktů s označením Feltro nebo Filcu. Samostatnou kapitolou pak mohou být jutové tkaniny, které jsou typické pro různé pytle. Jak můžete vidět, právě technické látky se využívají napříč světem, ačkoliv si to mnoho lidí neuvědomuje. Je to však o něco jiného než látky, které lidé nosí na sobě. Tyto technické prvky totiž musí vykazovat určité vlasnosti, což bývá největší rozdíl oproti oblečení či třeba ložnímu prádlu. Tam je nutné zajistit jenom pohodlí, případě pak hezký vzhled, avšak u technických produktů jsou požadavky o něco jiné.
tkanina pytlovina

Důvěřujte produktům osvědčených značek

Pokud jsou vaše požadavky náročné, pak bude zřejmé, že musíte dát přednost kvalitním produktům před nízkým cenám. Je však skvělé, že nemusíte dělat kompromisy, neboť kvalitní technické tkaniny můžete zakoupit i za velmi slibné částky. To znamená, že vaše náročné požadavky, ať už půjde o rozměry nebo třeba pevnost, budou vyslyšeny, a to za báječné ceny.

Co vše můžete v sortimentu najít?

Juta = pro pytle či podobné prostředky
Filc = používané pro výplň sedáků
Feltro = typické pro vrchní části čalounění
Lutrasil = používá se k olepování molitanových tvarovek
Tramputino = látka určená pro plošné přichytávání suchých zipů
Režné plátno = určená na vnitřní část čalounění
uzel na laně
Možná si nyní říkáte, jak máte poznat kvalitu těchto produktů? Inu, pokud je nevyzkoušíte, jen stěží se přesvědčíte o tom, že vámi zakoupené produkty jsou opravdu kvalitní. Abyste proto nemuseli přemýšlet, zdali tyto produkty vůbec vyzkoušet nebo nikoliv, pak si určitě udělejte obrázek o tom tak, že si pořídíte zkušební rozměry, na kterých vyzkoušíte veškeré své požadavky, které na tyto materiály budete mít.